ÇİFTLİKKÖY’DE KARNE HEYECANI YAŞANDI
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın son gününde öğrencilerin karne heyecanına Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da ortak oldu
8 Haziran 2018 Cuma 14:16:31

Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Beşir’le birlikte Çiftlikköy Şehit Ömer Halisdemir İlk ve Ortaokulu’nda yapılan karne dağıtım törenine katılan Başkan Silpagar, öğrencilerin karne sevincini paylaştı. Silpagar, “Geleceğimizin teminatı olan bu çocuklarımızın başarıları ile gurur duyuyoruz. Onlar için emek veren, özverili bir şekilde çalışan değerli öğretmenlerimiz ve velilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Hepsine huzurlu, mutlu, keyifli tatiller diliyorum” dedi.

Silpagar, Çiftlikköy’de hızla artan bir genç nüfusun var olduğunu ifade ederek, “Yeni yetişen neslimizin Çiftlikköy’de en güzel şartlarda eğitim ve öğretim alabilmeleri adına biz belediye olarak üzerimize düşen, bizden talep edilen, bizim yardımcı olma noktasında müdahale edebildiğimiz her noktada, her anda tüm gerekenleri yapma gayreti içerisindeyiz. Okullarımızın fiziki ihtiyaçları noktasında destek verdiğimiz gibi, çocuklarımızın çeşitli aktivitelerde de yanlarında oluyoruz, olmaya devam edeceğiz. İstiyoruz ki öğrencilerimiz, eğitim görürken en az öğrendiği bilgiler kadar milli ve manevi değerlerimizi alsın, hayata hazır olsun, bireysel gelişimini en iyi şekilde gerçekleştirsin. Tüm öğrencilerimizi, velilerimizi, öğretmen ve idarecilerimiz, eğitim öğretimde emeği geçen herkesi tebrik ediyor, hayırlı tatiller temenni ediyorum” diye konuştu.

Haberi Sosyal Medyada Paylaş :