ÇİFTLİKKÖY SAHİL MAHALLESİ İFTARI YAPILDI
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, AK Parti Yalova 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Büyükgümüş, Kent Konseyi Eski Genel Sekreteri Hasan Soygüzel, AK Parti İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyelerinin de katıldığı iftarda, Sahil Mahallesi sakinleriyle buluştu
10 Haziran 2018 Pazar 12:58:48

“ÇİFTLİKKÖY OLARAK HEP BİRİZ, BİR ARADAYIZ”

Çiftlikköy Belediyesi’nin Mokamp alanında gerçekleştirdiği ve Sahil Mahallesi sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği mahalle iftarına 1800 vatandaş katıldı. 11 bini bulan nüfusu ile Çiftlikköy’ün en büyük mahallesi konumunda olan Sahil Mahallesi iftarında konuşan Başkan Silpagar, tüm mahalle sakinlerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. Vatandaşlarla birlikte iftarını yapan Başkan Silpagar, “Çiftlikköy olarak hep birlikteyiz, bir aradayız ve bu gönül sofralarında sizlerle buluşmanın hoşnutluğunu yaşıyoruz” dedi.

SON MAHALLE İFTARI SİTELER MAHALLESİ’NDE

Çiftlikköy’ün tüm mahallelerinde düzenledikleri mahalle iftarları ile pek çok vatandaşla yüz yüze buluştuklarını ve gönül gönüle hasbıhal ettiklerini belirten Başkan Silpagar, mahalle iftarlarının altıncı ve sonuncusunu Siteler Mahallesi sakinleriyle yapacaklarını kaydederek, “Rahmet ve bereket ayı Ramazan’da hiçbir mahallemizi bir diğerinden ayırt etmeden vatandaşlarımızla bir araya gelmiş oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Haberi Sosyal Medyada Paylaş :