ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın başkanlığında toplanan Çiftlikköy Belediye Meclisi Eylül ayı birleşiminde 7 gündem maddesini görüşerek karara bağladı.
4 Eylül 2018 Salı 15:18:03


Açılış ve yoklama ile başlayan meclis toplantısı bir önceki meclis kararlarının görüşülmesi ile devam etti. Meclis imar komisyon raporlarını görüşen meclis üyeleri raporu oybirliği ile onayladılar. Meclis Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün Çiftlikköy Spor Tesisi Halı saha, Tenis kortu oyun ücreti ve malzeme kiraları ile ilgili maddeyi görüşen meclis üyeleri bu konuyu da karara bağladı. Alınan karar doğrultusunda 1 saatlik halı saha ücreti 140 TL olarak belirlendi. Çiftlikköy Belediyesi Tenis Kortu 1 saatlik ücret 20 TL ve Çiftlikköy Belediyesi spor salonlarının malzeme kiraları adet başı 5 tl olarak belirlendi. Alınan kararla birlikte spor okullarının bu alanları kullanması durumunda yüzde 50 indirim sağlanacağı meclis üyelerinin onayından geçti.

Dilek ve temenniler bölümünde Başkan Silpagar meclis üyelerine ve katılımcılara Çiftlikköy’de yapılan yatırımlar ve hizmetler hakkında bilgi aktardı.

 

Haberi Sosyal Medyada Paylaş :