ÇİFTLİKKÖY’DE EĞİTİME BELEDİYE DESTEĞİ
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, eğitim odaklı birçok projeye imza atılacağını belirterek okulların fiziki durumunun iyileştirilmesi konusunda epey mesafe kat edildiğini söyledi.
25 Eylül 2018 Salı 15:28:20

2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte Çiftlikköy Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü okullarda hummalı çalışmalar gerçekleştirdi. Tempolu çalışmaların ardından öğrencilerin başarılı bir eğitim öğretim sezonu geçirmesi için eksiklikler giderildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Beşir, şube müdürleri ve okul müdürleri ile birlikte Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın eğitime vermiş olduğu desteklerden ötürü kendisini ziyaret ederek teşekkürlerini ilettiler.

Çiftlikköy Belediyesinin ilçedeki eğitime ve eğitim kurumlarına daha önce verdiği destek çalışmalarının bundan sonra da artarak devam edeceğini belirten Başkan Silpagar, “Bu anlamda eğitim odaklı bu yıl yine birçok projeye imza atacağız. Okullarımızın fiziki durumunun iyileştirilmesi konusunda bugüne kadar epey mesafe kat ettik. Bundan sonra eğitim kurumlarımızın fiziki şartları daha da iyi olacak” diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Beşir ise, Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’a hediye takdim ederek eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Müdür Beşir, bu yıl planlanan faaliyetlerde Belediye ile işbirliğini sürdüreceklerini ifade etti.

Haberi Sosyal Medyada Paylaş :