ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE SPOR TESİSLERİ HİZMETE AÇILDI
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın hizmetler serüveninden bir parçası olan ve Çiftlikköylü vatandaşlarında takdirini toplayan Çiftlikköy Belediye Spor Tesisleri açıldı.
25 Eylül 2018 Salı 15:34:34


Çiftlikköy’e hizmet ile sürekli yükseltilen kalite anlayışının şehri daha yaşanılabilir hale getirdiğini belirten Başkan Silpagar, "Çiftlikköy’ümüzün tüm özellikleriyle birlikte markalaşabilmesi için yatırımlarımızı bütün ilçemize yayarak, şehrimizi her köşesiyle birlikte kalkındırma çabası içindeyiz. Hedefimiz her vatandaşımızın hizmetlerden eşit şekilde yararlanabilmesini sağlamaktır. Bu kapsamda Çiftlikköy Belediye Spor Tesisleri’ni yenileyerek vatandaşlarımızın kullanımına açtık. Halı sahamız 1.500 metre kare alanda inşa edilmiş olup, soyunma kabinlerimiz ve idari binamız ile vatandaşlara bu tesisimizde hizmet vereceğiz. Meclis kararımız doğrultusunda 1 saatlik halı saha ücret 140 TL, 1 saatlik tenis kortu kullanım bedeli 20 TL olarak belirlendi. Bununla birlikte kiralanacak malzemelerin adet başı fiyatı ise 5 TL olacak” dedi.

Çiftlik Mahallesi Rüya Sokak’taki Çiftlikköy Belediye Spor Tesisleri’nde bulunan halı saha ve tenis kortundan faydalanmak isteyen vatandaşlarımız 0 506 147 86 60 numaralı telefonundan rezervasyon yaptırabileceklerdir.

 

 

 

Haberi Sosyal Medyada Paylaş :