BAŞKAN SİLPAGAR BEYAZ MASA'DA
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Beyaz Masa'ya başvuran vatandaşları kendisi karşıladı
26 Eylül 2018 Çarşamba 12:23:32

Daha önce hizmete giren 444 89 12 no’lu Çiftlikköy Belediyesi Çağrı Merkezi ve Sahil Mahallesi’nde yer alan Çiftlikköy Belediyesi İletişim Ofisi’nin ardından, belediyeye gelen vatandaşların yüz yüze talep ve dileklerini iletebilecekleri Beyaz Masa faaliyete geçti. Başkan Silpagar, Beyaz Masa’nın başına geçerek, başvuran vatandaşları kendisi karşıladı.

TALEPLER SİSTEME KAYDEDİLİYOR, TAKİPLERİ YAPILIYOR

Beyaz Masa aracılığı ile vatandaşların taleplerinin değerlendirildiğini ve yüzyüze iletişim sağlandığını dile getiren Başkan Silpagar,  “Belediyemizde faaliyet gösteren Beyaz Masa birimimiz vatandaşların tüm taleplerini alıp gerekli yerlere iletiyor. Bizlerde bu talepleri birer birer değerlendirme gayretindeyiz. Talepler sistem üzerinde kayıt altına alınarak ilgili birimlere yönlendiriliyor. Biz de bulunduğumuz yerden sistemdeki başvuruları görebiliyor, son durumlarını takip edebiliyoruz. Vatandaşlara geri dönüşler daha kolay ve pratik oluyor. Vatandaşlarımızla bütünleşmek ve onlara layık olmak anlamında elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

“GÖNÜL KAPILARIMIZ GİBİ BELEDİYEMİZİN KAPISI DA SONUNA KADAR AÇIK”

Belediyedeki bir çok tabuyu bu dönemde yıktıklarını ifade eden Başkan Silpagar, “Gönül kapılarımız gibi belediyemizin kapıları da vatandaşlarımıza sonuna kadar açıldı. Halkımız bizi her yerde rahatça bulup derdini, talebini anlattığı gibi belediyemizde de her an bize ulaşıyor. Beyaz masada vatandaşlarımızın taleplerini çözüme ulaştırıyoruz, arkadaşlarımız onların talepleriyle ilgili birimlere ulaşmasına yardımcı oluyorlar. Bu gün gelmiş olduğumuz noktada vatandaşlarımızın bizlere gösterdikleri olumlu yaklaşım ve teveccühün payı büyük. Bizler de her zaman olduğu gibi hiç durmadan hizmet ve ilçemizi daha ileriye götürme noktasında çalışıyoruz” dedi.

Haberi Sosyal Medyada Paylaş :